TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

BYB Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Basın Yayın Birliği Derneği (BYB) Genel Kurulu 8 Temmuz Perşembe Günü Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından BYB Başkanı Emrah Kısakürek açılış konuşmasını yaptı.


 
Açılış konuşmasının ardından Basın Yayın Birliği Derneği'ne uzunca bir süre hizmet veren Burhan Yazıcıoğlu'na kurulduğu günden bugüne BYB’ye yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim edildi. Kısa bir teşekkür konuşması yapan Burhan Yazıcıoğlu’na plaketini Başkan Emrah Kısakürek verdi.


 
Konuşmasında "Küçük bir dal olarak göreve başladığımız Basın Yayın Birliği Derneğinin şimdi güzel bir çınar olduğuna hep birlikte şahitler oluyoruz. Benim en büyük ödülüm sizlerin sağladığı bu gelişme ve ülkemize yaptığınız katkıdır" sözlerine yer veren Burhan Yazıcıoğlu salonda duygusal anlar yaşanmasına vesile oldu. 

Hazirun’a yapılan teklif sonrası Divan Başkanlığına Kenan Yabanigül, Başkan Yardımcılığına Mehmet Burhan Genç ve Katip Üyeliğe İbrahim Halil Temel seçildi.

Gelen mesajlarının okunmasının ardından toplantıda protokolde yer alan isimler kısa bir selamlama konuşması yaptılar. Açılış konuşmalarının ardından toplantının gündem maddelerine geçildi ve kurul raporları tek tek okunarak ibrasına geçildi.Toplantının sonunda yeni dönem kurulların seçimine geçildi. Kapalı zarf usulü ile yapılan seçimde Yönetim Kurulu üyeliğine; Mustafa Karagüllüoğlu, Emrah Kısakürek, Halil Çelik, Süleyman Bayrak, Neslihan Kurt Özçetin, Eren Kahraman, Ramazan Oktay, Mustafa Yabanigül ve Şamil Kömürcü seçilen isimler oldu.

Verimli ve başarılı bir döneme imza atan Emrah Kısakürek’e ve ekibine BYB’ye sundukları katkılardan dolayı tebrik eder,  yeni dönem Yönetim Kurulu üyelerine de hayırlı ve bereketli çalışmalar dileriz.
 
 

9.07.2021
Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUM YAP
Tüm Yorumlar

TÜM YORUMLAR

( 0 )

DUYURULAR

next prev Tümü