Çıtasını Aşan Program “İstanbul Fellowship”

Yurt içinden 95 yayınevi temsilcisi ve 72 ülkeden 200’e yakın yayımcının katılımıyla gerçekleştirilen "Uluslararası İstanbul 4. Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları" (Fellowship İstanbul) Programının Değerlendirme Toplantısı 10 Nisan Çarşamba Günü yapıldı.
 
Meslek Birliği toplantı salonunda gerçekleştirilen programa Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Muhammed Hamidullah Ağırakça ve Koordinasyon Üyesi Tayfur Esen konuşmacı olarak katıldı.
 
Koordinatör Nagihan Düzel moderatörlüğünde gerçekleştirilen programda 26-27-28 Şubat 2019 tarihlerinde düzenlenen "Uluslararası İstanbul 4. Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları" (Fellowship İstanbul) Programının değerlendirilmesi ve geliştirilmesi için nelerin yapılabileceği ele alındı.


 
Programda; "Uluslararası İstanbul 5. Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları"nın 03-04-05 Mart 2020 tarihlerinde düzenleneceği ifade edilirken gerek sosyal medyada gerekse www.fellowship.istanbul web sitesinde duyuruların yapıldığı kaydedildi.
 
Yabancı yayımcı başvurularının 1 Ağustos 2019 tarihinde itibaren başlayacağı ve 30 Ekim 2019 tarihinde sürecin sona ereceği belirtilirken Kasım 2019 da değerlendirme sürecine geçileceği ve Aralık 2019 tarihinde de katılımcılara duyurusunun yapılacağı belirtildi.
 
Toplantının devamında katılım gösteren yayımcılar tarafından çıtasını aşan bir program olarak değerlendirilen “Uluslararası İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları" programı ile ilgili izlenimler ve 2020 de beşincisi düzenlenecek olan program için yapılması gerekenler dile getirildi.
 
Gelecek yıl 5.’si gerçekleştirilecek olan “Uluslararası İstanbul Yayımcılık Profesyonel Buluşmaları” programının Koordinasyon Kurulu üyeleri çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken programın ayrıntıları ile ilgili bilgileri ilerleyen zamanlarda katılımcılarla paylaşılacağının altı çizildi

11.04.2019
Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUM YAP
Tüm Yorumlar

TÜM YORUMLAR

( 0 )

DUYURULAR

next prev Tümü