TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

İSTKA Genel Sekreteri’ne Ziyaret

TBYM Başkanı Mustafa Doğru, İstanbul Fellowship Koordinasyon Kurulu Başkanı Yusuf Ünal, Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Muhammed Ağırakça, Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Arslan ve TBYM Hukuk Danışmanı Melahat Boran, İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İsmail Erkam Tüzgen’e bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
TBYM heyetini makamında ağırlayan Genel Sekreter İsmail Erkam Tüzgen’e 2020 yılının Mart ayında düzenlenen 5. İstanbul Fellowship Programı Raporunu sunan Başkan Mustafa Doğru, programın sonuçları hakkında bilgi verdi.


 
Konuşmasının devamında 9-10-11 Mart 2021 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek olan “6. Uluslararası İstanbul Fellowship Programı” hazırlık çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Mustafa Doğru, her yıl telif ve çeviri görüşmeleri yapmak amacıyla yabancı yayımcıları İstanbul’a getiren programın bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle görüşmelerin bir kısmının yüz yüze yapılması planlanırken bir kısmının da online olarak gerçekleşeceğini aktardı.
 
Ziyarette ayrıca, 6. Fellowship programı kapsamında bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan İstanbul Telif Ödülleri ve odak ülke veya odak bölge hakkında da bilgi verildi ve destek istendi.

26.11.2020
Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUM YAP
Tüm Yorumlar

TÜM YORUMLAR

( 0 )

DUYURULAR

next prev Tümü