TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

Yönetim Kurulu

Mehmet Burhan Genç - Başkan

İstanbul doğumlu, Antalya Lisesi ve İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümü mezunu. 1982 yılından bu yana yayıncılık ve yapımcılık yaptı. Azim Dağıtım, Ahenk Ajans, Mihrab Yayıncılık, Nakkaş Produksiyon, Sera Manyetik, NORA, Sedir Yayınları'nda ortak ve yönetici olarak bulundu. Halen Yüksek Başarı Yayınları'nda yöneticilik yapıyor.
 
Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği, Selam İlim ve Hizmet Vakfı, Mazlumder İstanbul Şubesi'nde YK üyesi olarak bulundu. Halen MÜZİKBİR, TBYM ve YAYFED'de YK üyesi olarak görev yapmaktadır.

Yunus Erdem - Başkan Yardımcısı1974 yılında Erzurum’da doğdu. İlk, orta, lise tahsilini İstanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilim Tarihi bölümden 1998 yılında mezun oldu. 1994 yılından beri Erdem Yayınlarında çalışmakta.

Adem Koşkulu - Yönetim Kurulu Muhasip  Üye

1964 Ordu-Fatsa doğumlu. İlkokulu köyünde, Ortaokulu Trabzon İmam Hatip, Liseyi de Fatsa İmam Hatip Lisesinde okudu. Meslek hayatına 1983 yılında Şamil Dağıtım’da başladı. 1990 yılında Belde Yayıncılık Ltd. Şti.’nin kuruluşunda yer alarak 10 yıl boyunca kaynak eserlerin dağıtım ve pazarlanmasında aktif rol üslendi.
 
2002 yılında Kayıhan Yayınları’nı devralan Koşkulu, o tarihten bu yana Kayıhan Yayınları adına Türk Kültürüne nitelikli eserler kazandırmaya devam etmektedir. Halen İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünde lisans eğitimine devam etmekte olan Adem Koşkulu evli ve dört çocuk babası.

Münür Üstün - Yönetim Kurulu Üyesi

27 Ocak 1970’de Ankara’da doğdu. Yayıncılık alanında kazandığı tecrübeyle 2005 yılında Mavi Ağaç Yayınları’nı kurdu. Hızla büyüyen şirket 2006 yılında Profil Kitap’ı doğurdu. Ticari işleriyle birlikte sivil toplumun önemini bilen Üstün Basın Yayın Birliğinde iki dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

2009, 2013 ve 2018 yıllarında yapılan İstanbul Ticaret Odası seçimlerinde 32 numaralı Basım, Yayın Meslek Komitesine ve Meclis üyeliğine seçildi. Halen İTO Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Münir Üstün aynı zamanda 2019 yılı Mayıs ayında yapılan Genel Kurul neticesinde YAYFED Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Münir Üstün görevine halen devam etmektedir.

Yusuf Ünal - Yönetim Kurulu Üyesi

 

Mahmud Recai Başpehlivan - Yönetim Kurulu Üyesi1993 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Mavigün Eğitim Kurumları'nda tamamladı. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İşletme Lisans eğitimi aldı. 2016 yılında Prof Yayıncılık Anonim Şirketi kurucusu olarak Eğitim Yayıncılığı yaptı. Gonca Yayınevi ve Med Kitap markaları ile kültür yayıncılığı yapmaya devam etmektedir.


Ümit Kaan Aydın - Yönetim Kurulu Üyesi

13 Temmuz 1981 İstanbul – Fatih doğumlu, aslen Trabzon Maçka kütüğüne bağlıdır. İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul Fatih’te tamamlamış, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
Meslek hayatına 1999 yılında Cağaloğlu’nda Arkadaş dağıtımda başlamış ve geçen süre içerisinde idefix, D&R, yeterkiiste.com, Virgin Megastore Türkiye ve Martı Yayınları gibi şirketlerde satın-alma yöneticiliği ve satış müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Bu süre zarfında aynı zamanda www.okuoku.com kurucu ortaklığında bulunmuş ve son olarak 2015 yılında kurmuş olduğu İndigo Kitap Yayınlarında meslek hayatını devam ettirmektedir.
 


Doğan Çelik - Yönetim Kurulu Üyesi

Ömür Yıldırım - Yönetim Kurulu Üyesi
 

Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUM YAP
Tüm Yorumlar

TÜM YORUMLAR

( 0 )

DUYURULAR

next prev Tümü