TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

Davetlisiniz

Meslek Birliği olarak, siz değerli üyelerimizin bir araya gelerek sektörün sorunlarını, çözüm önerilerini ve tecrübelerini aktarabilecekleri ve Birlik yönetiminde tüm üyelerimizin talep ve beklentilerinin değerlendirilerek eşit temsil edilebilmeleri ve yine Birlik komisyon ve kurullarında görev almak isteyenler yanında sizlerle mutat toplantılar düzenleyerek ortak aklın ortaya çıkması için müşavereyi esas almaktayız.
  
Mesleki dayanışma için yayıncı meslektaşlarımızın bilgi, ilgi, deneyim ve birikimleri çerçevesinde katkı verebilmeleri için 20 Mayıs Çarşamba günü 09.00-13.00 saatleri arası İstanbul Sultanahmet Vakfı’nda (İSVA) bir program düzenlemekteyiz. 
 
Bu programda TBYM yeni dönem çalışma planları değerlendirilerek, belirlenen hedefler doğrultusunda çalışma takvimi nihai hale getirilecektir. Bununla birlikte İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun yayıncılarımızın yararlanabileceği İŞKUR imkanları hakkında sunum yapacaktır. Mesleki eğitim ile nitelikli eleman yetiştirme projesi (editör, redaktör, çeviri vb. nitelikli personel) yanında iş başında eğitim ile alacağınız personelin sigortası ve asgari ücret ödemesi devlet tarafından belirli şartlarda karşılanmakta olup ayrıntılı bilgi programda sizlere aktarılacaktır. Programda ayrıca medya takip hizmetini sizlere özel uygun fiyat ile alabilmeniz için yürüttüğümüz görüşmeler neticelenmiş olup konunun uzmanı ile sizleri buluşturuyoruz.
 
Çalışmalarımızın sizlerin destek ve katılımlarıyla amacına ulaşacağını hatırlatır, teşriflerinizi bekleriz.
 
Program Akışı:
09.00-10.15: TBYM Komisyon çalışma planlarının değerlendirilmesi ve müzakeresi
10.15-10.30: Kahve-çay arası
10.30-12.00: Yayınevlerinin yararlanabileceği İŞKUR imkanlar sunumu/soru-cevap
12.00-12.15: Kahve-çay arası
12.15-13.00: Medya takip hizmeti alımında üye yayınevlerinin yararlanabileceği avantajlar sunumu
 
Tarih: 20 Mayıs 2015 Çarşamba
Yer: İSVA
Sultanahmet Mah.Dalbasti Sok.No:4 Fatih
(Sultanahmet Meydanı Türbe Yanı)
Saat: 09.00-13.00 arası
Tel:  (0212) 518 18 98

DUYURULAR

next prev Tümü