TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

Korsanı Kitabından Çıkar Kampanyası

TBYM olarak korsan kitaplara karşı kamuoyunda farkındalık sağlamak amacıyla siz değerli üyelerimizle birlikte ses getirecek yeni bir etkinliğe imza atıyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce 13 Ocak’ta basın açıklamasını yapacağımızı ilan ettiğimiz fakat 12 Ocak’taki menfur terör saldırısı nedeniyle ertelediğimiz bir kampanyamız vardı: KORSANI KİTABINDAN ÇIKAR.

İşte ertelenen kampanya, 17 Şubat Çarşamba günü Sultanahmet Deluxe Golden Horn Hotel’de gerçekleşen toplantıyla üyelerimize duyuruldu. Kampanyada kullanılacak “KORSANI DEĞİL BENİ OKU”, TBYM Üyesidir ve Korsan İhbar Hattı gibi sloganların yer aldığı vinyetler üyelerimize tanıtıldı.

Buna göre, farklı vektörel boyutta ve farklı renklerde kullanılabilecek özelliklerde hazırlanan vinyetlerden birini, yayınlanan kitapların ön veya arka kapaklarında kullanacak üyelerimize maddi destek verilecektir.

Bu kampanyadaki “KORSANI DEĞİL BENİ OKU” vinyetleriyle hedeflenen, kitap okurunda ve kitapla ilgilenen herkeste -üyelerimizin yayın çeşitliliği ve yıllık trajları dikkate alındığında 7’den 70’e milyonlarca okuyucuya ulaşılarak- duyarlılık oluşturmak ve kamuoyunda farkındalık sağlamaktır. İnanıyoruz ki bu kampanya sayesinde korsanın beli kırılacak ve korsan kitaba dur diyen bir okuyucu neslin yetişmesine katkı sunulacaktır.

Kimler Kampanyadan Yararlanabilir?
TBYM tarafından tasarımı yapılan sloganları, süreli olmayan yayınlarının ön veya arka kapaklarında kullanan TBYM üyesi yayınevleri bu kampanyadan yararlanacaktır. Kampanya bütün üyelerimize açıktır. 

Korsanı Kitabından Çıkar kampanyası Kapsamında Kitapların Ön veya Arka Kapaklarına Basılacak Vinyetler İçin TIKLAYINIZ

DUYURULAR

next prev Tümü