TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

TBYM Yönetim Kurulundan

Türkiyemiz 15 Temmuz 2016 günü, maşa FETÖ aracılığıyla bir çok cepheden gerçekleştirilen darbe girişimine sahne oldu. Allah'ın yardımı, Cumhurbaşkanımızın dirayeti, Milletimizin cesareti ile bu melun darbe girişimine karşı destansı bir mücadele verdik ve hep birlikte darbeye "Dur!" dedik.

Yaklaşık bir aylık meydan nöbetlerimizin ardından 10 Ağustos itibarıyla sath-ı müdafaa nöbetlerine başlamış bulunuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin, vatanımızın, devletimizin ve bayrağımızın düşmanlarına karşı her türlü hazırlığımızla yola devam edeceğiz. Düşünce ve kültür dünyasınının motor gücü olarak ülkemizin yeniden inşasında daha bir gayretkeş olacağız.


15 Temmuz'da başlayıp 10 Ağustos'ta sona eren hatt-ı müdafaa nöbetinde TBYM olarak meydanlardaydık. Bütün üyelerimize gösterdikleri gayret nedeniyle ayrı ayrı teşekkür ediyor, Allah'tan ecirlerini kat be kat alacaklarına olan inancımızı tazeliyoruz. Yine direnişimize anlam katan "Nöbetçi Kütüphane" uygulamamıza katkıda bulunan kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.


Bu yolda Şehit olanlara ne mutlu! Rabbim, bizleri de şehitlerden ve şahitlerden eylesin. Yaralı gazilerimiz ise bundan sonra toplum olarak bizlere emanet. Rabbim Şafi ismiyle bütün dertlerine şifa ihsan eylesin.


Darbelerden uzak, hak ve adaletin kaim olduğu bir Türkiye için kavli ve fiili dualarımız siz değerli üyelerimizledir.


TBYM Yönetim Kurulu

DUYURULAR

next prev Tümü