TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

TBYM'de Yeni Yönetim Belirlendi

Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (TBYM) Yönetim Kurulu, Başkan Alpaslan Durmuş'un Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı görevine atanmasıyla yeni yönetimi belirlemek için toplandı.
 
02 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında oy birliği ile Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına Nar Yayınları Müzik Film ve Reklamcılık Ltd. Şti. temsilcisi Tayfur Esen, Başkan Yardımcılığına Ötüken Neşriyat A.Ş. temsilcisi Ertuğrul Alpay ve Saymanlığa Kızkulesi Yayıncılık Tanıtım Eğitim Turizm Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. temsilcisi Muhammet Çiftçi seçildi.
 
TBYM'nin geçmişinde korsanla mücadelede takdir edilecek nice çalışmalara imza attığını belirten Başkan Tayfur Esen şu açıklamalarda bulundu: "Yeni yönetim olarak TBYM'nin tüzükle belirlenmiş görev tanımı içerisinde çalışmalarımızın çıtasını yükseltmeye gayret edeceğiz. Yeni bir Türkiye'nin inşa edildiği bugünlerde, telif bilinci ve korsanla mücadele başta olmak üzere sektörün sorunlarının çözümü için meslek birliği olarak üzerimize ne düşüyorsa yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Yeni yönetim kurulunun hayırlı olmasını bizlere kalemle yazmayı öğreten Rahman'dan niyaz ediyor, başarılar diliyorum."

TBYM Yönetim Kurulu Şu isimlerden Oluştu:

Asıl Üyeler

Yedek Üyeler

1- Tayfur Esen (Başkan)

1- Neslihan Kurt

2- Ertuğrul Alpay (Başkan Yardımcısı)

2- Akif Pamuk

3- Muhammet Çiftçi  (Muhasip)

3- Hasan Fevzi Giray

4- Mehmet Burhan Genç

4- Gökçe Eser

5- İsmail Akıncı

5- Mehmet Ali Uçma

6- Sıtkı Koçak

6- Ömür Yıldırım

7- Fikret Arslan

7- Oğuz Ünalmış

8- Ali İhsan Bayrak

 

9- M. Hamidullah Ağırakça

 

 

DUYURULAR

next prev Tümü