TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

Türkiye'nin İlk Yayıncılık Yaz Okulu Başladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından Sosyal İnovasyon Ajansı yürütücülüğünde düzenlenen ve Yayımcı Meslek Birlikleri Federasyonu (YAYFED), Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği ve Basın Yayın Birliği’nin desteklediği “Türkiye'nin İlk Yayıncılık Yaz Okulu”nun açılış programı Konya’da gerçekleştirildi. Program 28 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek. https://kygm.ktb.gov.tr/TR-325183/turkiye39nin-ilk-yayincilik-yaz-okuluna-basvurular-basliyor.html


 
Programın açılış konuşmaları; Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Ali Odabaş, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu ve Konya Belediyesi Başkan Vekili ve Meclis Üyesi Mustafa Uzbaş tarafından yapıldı.


 
Türkiye’nin İlk Yayıncılık Yaz Okulu’nun birinci gününde ilk ders eğitimi verenler arasında Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Ali Odabaş, Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanı Mehmet Burhan Genç, Basın Yayın Birliği Başkanı Mustafa Karagüllüoğlu, İbn Haldun Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Melike Günyüz ve Epsilon Yayınevi Genel Yayın Yönetmeni Aslı Tunç da yer aldı.

22.08.2022

DUYURULAR

next prev Tümü