TR EN

BİZİ TAKİP EDİN :

Avcılar İlçesinde Korsan Matbaa Ve Depo Baskını

Meslek Birliğimize gelen ihbar sonucunda İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü işbirliği ile İstanbul ili Avcılar ilçesinde bir depoya baskın düzenlendi.Baskında çeşitli yayınevlerine ait toplam 6.105 adet korsan kitap ele geçirildi.


 
İstanbul Güvenlik Şube Müdürlüğü Fikri Mülkiyet Suçları Büro Amirliği ile ortaklaşa yürütmüş olduğumuz korsan kitapla mücadele çalışmalarımız kapsamında 01 Eylül Çarşamba Günü Avcılar ilçesi Ambarlı Mahallesi Mezarlık Sokak adresinde bulunan ve Ş.T. isimli şahsa ait olduğu anlaşılan bir depoya baskın düzenlendi.Düzenlenen baskında 6.105 adet korsan kitaba el konularak İl Denetim Komisyonunun depolarına kaldırılırken şüpheliler hakkında da yasal işlemler başlatıldı.


 
Ayrıca; yine Meslek Birliğimize gelen ihbar sonucunda Avcılar Güvenlik Büro Amirliği işbirliği ile Avcılar ilçesinde bir matbaaya baskın düzenlendi. Matbaaya düzenlenen baskında 40.010 adet materyale el konuldu.El konulan materyaller İl Denetim Komisyonunun depolarına kaldırılırken şüpheliler hakkında da yasal işlemler başlatıldı.

2.09.2021
Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUM YAP
Tüm Yorumlar

TÜM YORUMLAR

( 0 )

DUYURULAR

next prev Tümü