TBYM Yönetiminden Azerbaycan Gençliğe Yardım Vakfı’na Ziyaret

28-30 Eylül 2017 tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilen 5. Uluslararası Bakü Kitap Fuarı’na katılan Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği Başkanı Tayfur Esen, Başkan Yardımcısı Ertuğrul Alpay, ARGE Komisyonu Başkanı Akif Pamuk ve Uluslararası İlişkiler Komisyonu Üyesi Salih Zeki Meriç Azerbaycan Gençliğe Yardım Vakfı’nı ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında Gençliğe Yardım Vakfı tarafından hazırlanan faaliyet sunumunu izlenerek Azerbaycan Gençliğe Yardım Vakfı Başkanı Ahmet Tecim tarafından da Vakfın faaliyetleri ile ilgili bilgi alındı.


 
Türk Edebiyat Vakfı Dergisi Müdürü Bahtiyar Aslan ve İBB Kültür A.Ş’den Ahmet Akif Tosun’un da katıldığı ziyarette katılımcılar adına konuşan Başkan Tayfur Esen, ilerleyen yıllarda Gençliğe Yardım Vakfı ve İpekyolu Yayınları ile birlikte farklı projeler gerçekleştirebileceklerini ifade ederek, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Vakfın Başkanı Ahmet Tecim ise bu ve benzeri irtibatların geliştirilmesi gerektiğinin altını çizerek bu ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade etti.

Program, karşılıklı iyi dilek ve temenniler ile sona erdi.

02.10.2017
Sizde bu yazı hakkında düşüncelerinizi paylaşın..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YORUM YAP
Tüm Yorumlar

TÜM YORUMLAR

( 0 )

DUYURULAR

next prev Tümü